Dzień weterana uspokoił sesję w Wall Street

Dzień weterana uspokoił sesję w Wall Street
27 lipca, 2020
Category: gielda

Wtorkowa sesja na giełdach w NA JUKATAN zakończyła się minimalnymi odmianami, a główne indeksy są tuż przy historycznych szczytach. Handel był niewielki, gdyż rynki obligacji były zamknięte z powodu Dnia Weterana.

Na zamknięciu Dow Jones Industrial wzrósł o 0, 01 procent. S&P 500 zyskał 0, 07 procent, a Nasdaq Composite poszedł w górę o 0, 19 procent jak i równiez wyniósł czterech. 660, 56 pkt.

Wymiana handlowa na nowojorskich giełdach był mocno obnizony, gdyż w Stanach Zjednoczonych obchodzony był Dzień Weterana. _ – Sektor obligacji wydaje sie dzisiaj zamknięty, a wydaje sie on przewaznie jednym z motorów handlu. Kiedy nie ma gospodarki obligacjami, wolumeny i zmienność na rynku dzialaniu są dużo mniejsze _ – zwrócił uwagę Art Hogan, główny strateg rynkowy z Wunderlich Securities.

Notowania amerykańskich indeksów we wtorek Dodaj wykresy do Twej strony internetowej

W USA zanotowano wzrost wskaźnika optymizmu wśród drobnych przedsiębiorców. W październiku wskaźnik optymizmu zwyżkował az do 96, 1-wsza pkt. wraz z 95, trzech pkt. po poprzednim miesiącu. Analitycy spodziewali się po październiku wzrostu indeksu az do 96, 0 pkt.

jedenascie proc. malych przedsiębiorców ocenia, że obecnie jest dobry czas dzieki rozwój spólki, a dziesieciu proc. deklaruje chęć zatrudnienia nowych pracowników.

W centrum uwagi znajdowały się spółki paliwowe. Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw po Nowym Jorku spadały zanim danymi o zapasach paliw w NA JUKATAN. Brent po Londynie wydaje sie byc najtańsza od 4 czasów.

Spadały akcje chińskiego olbrzyma internetowego Alibaba Group, który na poprzedniej sesji zyskiwał w wypatrywaniu na _ Dzień Singla _ po Chinach, który stał się największym dniem zakupowym dzieki świecie.

Serwis Alibaba zarejestrował do godz. 20 lokalnego czasu 224 mln zamówień, a sprzedaż online w tym serwisie osiągnęła 47, trzech mld juanów, czyli 7, 7 mld USD.

W dzisiejszym dniu w 2013 roku sprzedaż online obok Alibaby osiągnęła 5, siedmiu mld USD, a przedsiebiorstwo wysłała wiecej niz 150 mln paczek sposród zamówionymi towarami. W ciągu 24 godzin Alibaba zarejestrowała wówczas 171, 4 mln zamówień.

Zyskiwały akcje D. R. Horton dzięki korzystniejszym od oczekiwań wynikom kwartalnym. Rosły też akcje Groupona, którego prognoza przychodów dzieki 2015 dwanascie miesiecy przekroczyła oczekiwania analityków.

Do tego czasu 449 spółek wchodzących po skład indeksu S&P 500 pokazało wlasne wyniki zbyt trzeci kwartał. Z tejze liczby 74, 6 proc. miało zyski powyżej oczekiwań, a 59, 3 proc. przebiło rynkowe oczekiwania ponizej względem wielkości przychodów.

Po środę wlasne wyniki kwartalne przedstawią metrów. in. Burberry, Macy’s, Beazer Homes, SeaWorld, Cisco, JC Penney, NetApp, Pinnacle Foods, Telefonica, Iamgold i Flowers Foods, zas w czwartek Wal-Mart, Nordstrom, Tyco, Viacom, SAB Miller, Kohl’s, Manulife Financial i Applied Materials.

Czytaj więcej w

  • Swieze rekordy na Wall Street. „Dane były dobre, chociaż… „
  • Wzrosty na Wall Street. Sposród mały wyjątkiem
  • Spadki ropy naftowej. Odpowiedz Wall Street
  • Lekkie upadki na Wall Street wedlug decyzji Fed