Już we wrześniu będzie można sobie kupić posła Samoobrony, opcjonalnie Ligi Naszych Rodzin. Wraz z kompletnym dobytkiem, z żoną lub mężem i potomstwem.

27 lipca, 2020
Category: system gospodarczy

Który facet nie chciałbym spróbować tak jak jest wraz z posłanką podchodzącą do czynności męsko-damskich jak koń do owsa?

Renacie Beger zlicytowanie jednak nie grozi, ponieważ należy do grona w najwiekszym stopniu zaufanych i wiernych druhen Andrzeja Leppera. Natomiast polityczny targ niewolników Samoobrona przygotowała z myślą o tychze, którzy na wyborach będą chcieli dać nogę do innej partii. Wtedy wódz wyjmie weksel, jaki in blanco podpisują kandydaci do parlamentu i ogłosi wyrok: zabieram wam żonę, majątek spieniężamy dla partii, a dzieci pójdą do sierocińca.

Roman Giertych w podobnej sytuacji będzie mógł podzielić kasę na fundusze batalii o czystość ideologiczną narodu, propagowania jedynie słusznych poglądów i troski o najmlodszych nienarodzone. Jeśli coś bedzie, pójdzie na wsparcie komitetu wyborczego Taty Giertycha, który po przegranych wyborach prezydenckich może tonąć w długach.

LPR posunęła się po ujarzmianiu kandydatów dalej niż Samoobrona, jakie mozliwosci obrazuje stopień zaufania kierownictwa partii sluzace do własnych członków, a w nastepstwie rodzi zrozumiale pytanie: z jakiego powodu w takim razie mają im ufać wyborcy, którzy przecież weksli nie dostaną? Elita LPR w ramach gwarancji na 300 tys. zł musi zobowiązać się az do odprowadzania co miesiąc tysiąca złotych dzieki Młodzież Wszechpolską oraz podpisać in blanco umowę o pracę wraz z pensją piec tys. zł dla szefa biura poselskiego, którego wyznaczy kierownictwo.

Wyborcy otrzymali więc wreszcie zdecydowane wyjaśnienie, że kiedy nie wiadomo o co chodzi – a tak właśnie jest w danym światku parlamentarnym – to na pewno rozchodzi o pieniądze. Swoją drogą: może zeby tak mezczyzna prokurator obudził się jak i równiez sprawdził, czy jest harmonijne z uprawnieniem wymuszanie woli oraz podpisywanie w ciemno umów zatrudnieniowych.

Wówczas gdy prokuratura śpi, budzą się niektórzy kandydaci. Wiceszef Samoobrony w powiecie świdnickim zwierzył się „Gazecie Wyborczej”, że chyba jakiś amok fita ogarnął, kiedy składał autograf na wekslu. Zbiórka kwitów odbywała się w aurze wielkiego show podczas konwencji wojewódzkiej, więc niektórzy w ogóle nie zaakceptowac patrzyli, jak podpisują. Wedlug zakończeniu fety na cześć wodza Ryszard Jarznicki zorientował się, po co wdepnął. Chciał odzyskać weksel jak i równiez wycofać się z wyborów, ale Lepper powiedział: za późno oddany, za późno. Teraz wódz zapowiada, że w czolowej kolejności pozbawi majątków tych, którzy chcą się wycofać, ponieważ robią mu bałagan listach.

Do tej pory jedynie ludzie pokroju Bogdana Kacmajora, ksywa Niebo, potrafiły wpływać na ludzi w taki sposób, że wstępując do sekty oddawali jej wszystko, jak mieli. Andrzej Lepper, pseudonim Mulat, nie zaakceptowac obiecuje aczkolwiek swoim członkom rychłego zbawienia. Przynajmniej w tej chwili. Analizując różne jego deklaracje, nie można wszakże wykluczyć, iż kiedyś to uczyni.