99 zł za Euro 20116 w kablówkach

Wszystkie 51 meczów Euro 2016, które rusza 10 czerwca, obejrzeć będzie można wyłącznie na płatnych kanałach uruchomionych specjalnie przez Polsat. Dojście do nich będzie prawdopodobny u operatorów płatnej tele-wizji oraz w internecie.

Maksymalnie za obejrzenie całych możliwych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się we Francji, kibice będą musieli zapłacić 99 zł. Taniej lub chociażby za darmo będzie jeżeli np. przedłuży się umowę z operatorem na korzystanie z usług.

Platformy cyfrowe

W Cyfrowym Polsacie pakiet dwóch kanałów (Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3) z transmisjami Euro 2016 będzie dostępny bez dodatkowych opłat na rzecz klientów telewizji czy globalnej sieci, którzy przedłużą umowę o 24 miesiące. Pozostali abonenci telewizji satelitarnej będą musieli zapłacić 79 zł, natomiast ci posiadający tylko sieć - 99 zł.

Cyfrowy Polsat wprowadził oprócz tego nowy pakiet Premium Max z wszystkimi kanałami przydatnymi w jego ofercie, w poniższym dostępem do Euro 2016. Jego miesięczna cena to 99, 99 zł (dwa pierwsze miesiące są bez opłat).

Na konkurencyjnej platformie nc+ kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będą osiągalne bez dodatkowych opłat na rzecz klientów, którzy podpiszą bądź przedłużą umowę na 24 miesiące wraz z opcją multiroom. Z kolei abonenci podpisujący lub przedłużający umowę na pakiety Superpremium+ jak i również wyższe otrzymają dostęp do Euro 2016 bez aktywacji multiroomu. Cena dla odmiennych kanałów to 99 złotych.

Operatorzy kablowi

Kwotę 99 zł za dojście do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będą musieli pokryć koszta abonenci największej w Naszym kraju sieci kablowej UPC Nasze państwo, działającej w Wielkopolsce sieci Inea oraz łódzkiej necie Toya. Operatorzy ci nie przygotowali innych promocji.

99 zł to koszt za kibicowanie wszystkim drużynom Euro 2016 przed ekranem telewizora także w internecie Multimedia Polska. Jednak abonenci najlepszych pakietów Sport HD Extra i Sport Champions HD lub MaxBox i Sport Champions HD dostaną możliwość oglądania meczów za 79 zł. Spotkania Mistrzostwa Europy będą mogli obejrzeć bez dodatkowych opłat abonenci, którzy przedłużą umowę w telewizję cyfrową lub internet na dwa lata, czy na taki sam czas zakupią pakiety Sport Champions HD i Sport HD.

Również sieć Vectra oferuje dostęp do kompletnego Euro 2016 za 99 zł. Można jednak nabyć dostęp do Polsatu Sport 2 i Polsatu Sport 3 wraz z nowatorską ofertą telefonii mobilnej Projekt bez limitu z pakietem 15GB transferu danych. Wtedy za oglądanie sportowej imprezy zapłaci się 49, 80 zł. Dostęp do odwiedzenia Euro 2016 jest możliwy też przy zakupie osobliwych pakietów na określony czas zobowiązania, np. pakietu Sport za ostro z wieloma kanałami sportowymi, który kosztuje 19, 90 zł co miesiąc.

Internet

Klienci nie posiadający dekodera platformy czy sieci kablowej będą zdołali obejrzeć wszystkie mecze Euro 2016 w internecie. W cenie 99 zł pęk z wszystkimi spotkaniami stanie się dostępny na platformie domowej ipla. Ponadto w ipli w zakresie pakietu ipla sport (kosztującego 19 zł zbyt 30 dni) będzie możliwość obejrzenia transmisji z 24 meczów turnieju.

Tylko 27 meczów zakodowanych

Kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD bez reklam transmitować będą 51 meczów, którym towarzyszyć będą wielogodzinne szkoła główna. Jedynie 27 meczów wraz z nich będzie zakodowanych.

Pozostałe 24 spotkania pokaże naziemny Polsat. Będą to: mecz otwarcia, wszystkie mecze Polaków, cztery mecze 1/8 finału, wszystkie ćwierćfinały, półfinały i finał oraz kilka innych spotkań fazy grupowej. Na tych transmisjach przystanek chce zarobić nadając obok nich reklamy.

11 najważniejszych meczów turnieju równolegle z Polsatem transmitować zostanie też TVP1. Telewizja Nasz kraj sublicencję na pokazywanie tychże spotkań odkupiła w kwietniu br.

Przypomnijmy, hdy dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Świata w siatkówce, które jesienią 2014 roku kalendarzowego też Polsat pokazywał po płatnych kanałach, w dużej ilości kablówek kosztował 99 złotych. Wtedy jednak w płatnym pakiecie były dostępne wszystkie mecze Polaków z wyjątkiem meczu otwarcia (ostatecznie odkodowano też finał).

Według „Gazety Wyborczej” na nabycie dostępu do siatkarskiego mundialu zdecydowało się wówczas blisko 440 tys. abonentów, jakie możliwości przyniosło kwotę 33 mln zł.

Piłkarskie Mistrzostwa Europy we Francji rozpoczną się 10 czerwca br. W meczu otwarcia panie domu zagrają z reprezentacją Rumunii. Finał turnieju, gdzie wezmą udział 24 drużyny, rozegrany zostanie 10 lipca. Ludzie z polski swój pierwszy mecz rozegrają 12 czerwca - zmierzą się wtedy z Irlandią Północną.

Tagi: Euro 2016 Polsat UPC piłka nożna nc+ Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wydawane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w odnośnik „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i reguły obowiązujące na Facebooku mieszczą się się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Trzeba czynny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kliku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie