Napieralski: Nie będzie komitetu honorowego

27 lipca, 2020
Category: rózne

* Kandydat SLD na prezydenta Grzegorz Napieralski powiedział, że ze względu na specyficzną, krótką kampanię wyborczą, nie powstanie swoim formalny komitet honorowy, ale będzie komitet poparcia.*

_ – Będzie komitet poparcia, którego członkowie będą sukcesywnie przedstawiani wyborcom _ a mianowicie powiedział dziennikarzom Napieralski, który we wtorek odwiedził miejscowość Okonek (Wielkopolskie).

Kandydat SLD w typach prezydenckich podziękował za poparcie udzielone jemu przez Wojciecha Jaruzelskiego i Aleksandra Kwaśniewskiego. – _ Dwóch z żyjących byłych prezydentów RP powiedziało, że na moja osobe zagłosuje, to dla mnie duże wsparcie _ – powiedział Napieralski.

Lider SLD przy kampanii wyborczej stawia na intensywne zebrania z wyborcami i kampanię internetową. Swoje szanse przy I turze wyborów ocenia jako dobre.

_ a mianowicie Jestem w rankingu wymieniany na 3 miejscu, to jest obszar na podium. Mam nadzieję, że uda się wyborcom wytłumaczyć, że wybór między Jarosławem Kaczyńskim a Bronisławem Komorowskim to nie jest autentyczny wybór, bowiem są to politycy prawicowi. Prawdziwy wybór to wybór między lewicą a prawicą _ a mianowicie powiedział Napieralski.

Szef sztabu wyborczego Napieralskiego Marek Wikiński powiedział z kolei dziennikarzom przy Sejmie, że w czwartek spotka się z Kwaśniewskim w sprawie obrotu poparcia dla kandydata SLD. _ Mezczyzna prezydent zapytał mnie jak szefa sztabu jak może włączy czynnie w kampanię _ a mianowicie mówił Wikiński. Sam Kwaśniewski powiedział po poniedziałek gazecie. pl jak i równiez TVN24, że nie pozostanie członkiem komitetu honorowego Napieralskiego, bo tego rodzaju komitetu nie będzie.

Wikiński mówił, że obecnie przyrzadzane są spoty radiowe i telewizyjne i audycje, które będą emitowane w bezpłatnym czasie antenowym w radiu i telewizji. Jak przypomniał, Napieralski zaproponował, by zrezygnować z billboardów w kampanii wyborczej, a skupić się na debacie o przyszłości Polski. _ Jesteśmy konsekwentni i nie zaakceptowac będziemy kupowali billboardów wielkoformatowych – 2×5 _ – podkreślił.

Niewykluczone są także spoty po płatnym czasie reklamowym, jednak – zastrzega Wikiński a mianowicie bardzo oszczędnie. – _ Szanujemy każdy grosz, naprawde by tuz przy optymalnych nakładach uzyskać jakim sposobem najlepszy efekt. Będziemy pokazywali takiego Grzegorza Napieralskiego jaki jest – młody wspólczesny polityk, wylaczny kandydat przyszłości Polski a mianowicie dodał szef sztabu pretendenta SLD. a mianowicie Obecnie badane są potencjalne hasła, jakie mogą być wykorzystane przy kampanii Napieralskiego. _Zostaną wyłonione trzy hasła, które zostaną przedstawione kandydatowi” – poinformował Wikiński.

  • Pięciu najważniejszych kandydatów w prezydenta
  • Napieralski: PiS i WEDLUG wspólnie budowały IV RP

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy